We zijn nog maar een paar weken onderweg met het veldseizoen en het oefenprogramma voor het zaalseizoen staat al bijna klaar. Het is een CONCEPT programma, dus er kan nog van alles veranderen. Houd er rekening mee dat elk team op 13 november en 20 november een oefenwedstrijd heeft en dat er vanaf deze weken ook in de zaal getraind kan worden. Meer informatie volgt later.
Vragen, opmerkingen of afmeldingen, stuur een mail naar: oefenwedstrijden@spartakorfbal.nl
Datum | Thuis | Uit | Scheidsrechter | Tijd | Veld |
Watergoor van 09.00 tot 15.00 en vanaf 17.00 uur | |||||
13-11 | Tweemaal Zes 1 | Sparta 1 | n.v.t. | 18.30 | Maartensdijk |
13-11 | Tweemaal Zes 2 | Sparta 2 | n.v.t. | 17.15 | Maartensdijk |
13-11 | KV Wolderwijd | Sparta 3 | Driekamp | Zeewolde | |
13-11 | Tweemaal Zes 3 | Sparta 4 | n.v.t. | 16.00 | Maartensdijk |
13-11 | Wit-Blauw | Sparta 5 | n.v.t. | Kampen | |
13-11 | Sparta 6/7 | Mia 9 | 19.45 | Watergoor | |
13-11 | DVO A3 | Sparta A1 | n.v.t. | Bennekom | |
13-11 | DVO A4 | Sparta A2 | n.v.t. | Bennekom | |
13-11 | Sparta A3 | Wageningen A5 | 18.30 | Watergoor | |
13-11 | Sparta B1 | ||||
13-11 | Sparta B2 | DVO B3 | 17.15 | Watergoor | |
13-11 | SKF B6 | Sparta B3 | n.v.t. | 15.00 | Veenendaal |
13-11 | Sparta C1 | SKF C3 | 13.00 | Watergoor | |
13-11 | Huizen C1 | Sparta C2 | n.v.t. | 10.45 | Huizen |
13-11 | Sparta C3 | DVO C5 | 12.00 | Watergoor | |
13-11 | Sparta C4 | SKF C5 | 11.00 | Watergoor | |
13-11 | DKOD D1 | Sparta D1 | n.v.t. | 12.25 | Renkum |
13-11 | Sparta D2 | Mia D3 | 10.00 | Watergoor | |
13-11 | Sparta D3 | Mia D4 | 09.00 | Watergoor | |
13-11 | SKF D5 | Sparta D4 | n.v.t. | 14.00 | Veenendaal |
13-11 | SKF E1 | Sparta E1 | n.v.t. | 09.00 | Veenendaal |
13-11 | SKF E2 | Sparta E2 | n.v.t. | 09.00 | Veenendaal |
13-11 | SKF E3 | Sparta E3 | n.v.t. | 09.00 | Veenendaal |
13-11 | Sparta E4 | ||||
13-11 | SKF F1 | Sparta F1 | n.v.t. | 09.00 | Veenendaal |
16-11 | MIA 1 | Sparta 1 | n.v.t. | Amersfoort | |
16-11 | Sparta 2 | MIA 2 | Strijland | ||
Watergoor van 09.00 tot 15.30 | |||||
20-11 | Sparta 1 | Nova 1 | 14.00 | Watergoor | |
20-11 | Sparta 2 | Nova 2 | Tim van der W. | 12.50 | Watergoor |
20-11 | Mia 4 | Sparta 3 | n.v.t. | Amersfoort | |
20-11 | Mia 5 | Sparta 4 | n.v.t. | Amersfoort | |
20-11 | Mia 6 | Sparta 5 | n.v.t. | Amersfoort | |
20-11 | Synergo 7 | Sparta 6/7 | n.v.t. | 14.30 | Utrecht |
20-11 | EKVA A1 | Sparta A1 | n.v.t. | Almere | |
20-11 | Mia A2 | Sparta A2 | n.v.t. | Amersfoort | |
20-11 | EKVA A2 | Sparta A3 | n.v.t. | Almere | |
20-11 | Sparta B1 | Nova B1 | 11.40 | Watergoor | |
20-11 | EKVA B1 | Sparta B2 | n.v.t. | Almere | |
20-11 | Sparta B3 | EKVA B2 | 10.30 | Watergoor | |
20-11 | Sparta C1 | n.v.t. | Wageningen | ||
20-11 | Sparta C2 | EKVA C1 | 09.30 | Watergoor | |
20-11 | Sparta C3 | ||||
20-11 | Sparta C4 | ||||
20-11 | Wageningen D4 | Sparta D1 | n.v.t. | Wageningen | |
20-11 | Wageningen D5 | Sparta D2 | n.v.t. | Wageningen | |
20-11 | Wageningen D6 | Sparta D3 | n.v.t. | Wageningen | |
20-11 | Sparta D4 | ||||
20-11 | Wageningen E5 | Sparta E1 | n.v.t. | Wageningen | |
20-11 | Wageningen E6 | Sparta E2 | n.v.t. | Wageningen | |
20-11 | Mia E4 | Sparta E3 | n.v.t. | Amersfoort | |
20-11 | Mia E5 | Sparta E4 | n.v.t. | Amersfoort | |
20-11 | Wageningen F3 | Sparta F1 | n.v.t. | Wageningen |