Beste Spartanen,

De oefenwedstrijden van dit veldseizoen vinden jullie in het onderstaande oefenschema. Stuur bij vragen een mail naar: oefenwedstrijden@spartakorfbal.nl

 

Datum Thuis Uit Scheidsrechter Tijd Veld
23-03 Victum 4  Sparta/Djops 3 n.v.t. 14:30 Houten
23-03 Sparta/Djops 4 DVO 10 n.v.t. 14:00 Veld 3
23-03 Sparta/Djops 5 Spirit 4 Marieke van de K. 14:30 Hoofdveld
23-03 Sparta/Djops A1 Sparta (Z) A1 11:30 Hoofdveld
23-03 Sparta/Djops A2 Sparta (Z) A2 Coen van de B. 13:00 Hoofdveld
23-03 EKVA A2 Sparta/Djops A4 n.v.t. 13:00 Almere
23-03 Sparta (Z) B1 Sparta/Djops B1 n.v.t. 11:30 Zwolle
23-03 Sparta (Z) B2 Sparta/Djops B2 n.v.t. 10:30 Zwolle
23-03 Unitas B3 Sparta/Djops B3 n.v.t. 12:00 Harderwijk
23-03 Sparta/Djops C1 Sparta (Z) C2 Thijs L. 10:30 Hoofdveld
23-03 Sparta/Djops C2 Sparta (Z) C3 Pascal B. 11:30 Veld 2
23-03 Sparta/Djops C4 Victum C3 Fleur K. 13:30 Veld 2
23-03 Sparta/Djops D1 Sparta (Z) D1 Marianne H. 11:30 Veld 3
23-03 Sparta/Djops D2 Sparta (Z) D2 Arie van D. 10:30 Veld 3
23-03 Sparta (Z) D3 Sparta/Djops D3 n.v.t. 11:00 Zwolle
23-03 Sparta (Z) E1 Sparta/Djops E1 n.v.t. 10:30 Zwolle
23-03 Sparta (Z) E2 Sparta/Djops E2 n.v.t. 09:30 Zwolle
23-03 Sparta (Z) E3 Sparta/Djops E3 n.v.t. 10:30 Zwolle
23-03 Sparta (Z) E4 Sparta/Djops E4 n.v.t. 09:30 Zwolle
23-03 Sparta (Z) F2 Sparta/Djops F1 n.v.t. 09:30 Zwolle
26-03 Sparta/Djops 1 Unitas 3 20:30 Hoofdveld
26-03 Sparta/Djops 2 Unitas 5 19:15 Hoofdveld
30-03 KV Elburg 1 Sparta/Djops 1 n.v.t. 15:30 Elburg
30-03 KV Elburg 2 Sparta/Djops 2 n.v.t. 14:00 Elburg
30-03 KC Doorn 2 Sparta/Djops 3 n.v.t. 14:00 Doorn
30-03 Sparta/Djops 4 KV Elburg 3 Wilco R. 15:30 Hoofdveld
30-03 Sparta/Djops 5 KV Elburg 4 Frank R. 14:00 Hoofdveld
30-03 Dalto A3 Sparta/Djops A2 n.v.t. 12:30 Driebergen
30-03 Spirit A3 Sparta/Djops A4 n.v.t. 10:00 Voorthuizen
30-03 Sparta/Djops B1 MIA B1 10:15 Hoofdveld
30-03 Sparta/Djops B2 RDZ B1 Kelvin L. 11:30 Veld 3
30-03 KV Elburg C1 Sparta/Djops C1 n.v.t. 12:00 Elburg
30-03 KV Elburg C2 Sparta/Djops C2 n.v.t. 12:00 Elburg
30-03 KV Elburg C3 Sparta/Djops C3 n.v.t. 11:00 Elburg
30-03 DVO C4 Sparta/Djops C4 n.v.t. 12:00 Bennekom
30-03 KV Elburg D1 Sparta/Djops D1 n.v.t. 11:00 Elburg
30-03 KV Elburg D2 Sparta/Djops D2 n.v.t. 10:00 Elburg
30-03 Sparta/Djops D3 Unitas D5 Joas M. 11:30 Veld 2
30-03 Sparta/Djops E1 KV Elburg E1 Tristan V. 10:30 Veld 2
30-03 Sparta/Djops E2 Sparta/Djops E3 Guusje G. 10:30 Veld 3
30-03 Sparta/Djops E4 KV Elburg E4 Juliette M. 09:30 Veld 3
30-03 Wolderwijd E2 Sparta/Djops E5 n.v.t. 10:00 Zeewolde
30-03 Sparta/Djops F1 KV Elburg F1 Sophie S. 09:30 Veld 2