Het definitieve oefenschema voor het zaalseizoen is hier te vinden, vanaf dit moment zijn ook de scheidsrechters weer ingedeeld. Het volledige wedstrijdschema inclusief scheidsrechters wordt in de derde week van november verwacht!
Datum | Thuis | Uit | Scheidsrechter | Tijd | Veld |
13-11 | KV Wolderwijd | Sparta 3 | Driekamp | – | Zeewolde |
13-11 | Tweemaal Zes 3 | Sparta 4 | n.v.t. | 16.00 | Maartensdijk |
13-11 | Wit-Blauw | Sparta 5 | n.v.t. | 15.00 | Kampen |
13-11 | Sparta 6/7 | Mia 9 | Arie van D. | 19.45 | Watergoor |
13-11 | DVO A3 | Sparta A1 | n.v.t. | 19.45 | Bennekom |
13-11 | DVO A4 | Sparta A2 | n.v.t. | 18.45 | Bennekom |
13-11 | Sparta A3 | Wageningen A5 | Fleur K. | 18.30 | Watergoor |
13-11 | Sparta B2 | DVO B3 | Eise S. | 17.15 | Watergoor |
13-11 | SKF B6 | Sparta B3 | n.v.t. | 15.20 | Veenendaal |
13-11 | Sparta C1 | SKF C3 | Leon W. | 13.00 | Watergoor |
13-11 | Huizen C1 | Sparta C2 | n.v.t. | 10.45 | Huizen |
13-11 | Sparta C3 | DVO C5 | Stephanie L. | 12.00 | Watergoor |
13-11 | Sparta C4 | SKF C5 | Hanneke v. d. B. (zaalteam) | 11.00 | Watergoor |
13-11 | DKOD D1 | Sparta D1 | n.v.t. | 12.25 | Renkum |
13-11 | Sparta D2 | Mia D3 | Hanneke v. d. B. (zaalteam) | 10.00 | Watergoor |
13-11 | Sparta D3 | Mia D4 | Max v.d. H. | 09.00 | Watergoor |
13-11 | SKF D5 | Sparta D4 | n.v.t. | 14.15 | Veenendaal |
13-11 | SKF E1 | Sparta E1 | n.v.t. | 09.00 | Veenendaal |
13-11 | SKF E2 | Sparta E2 | n.v.t. | 09.00 | Veenendaal |
13-11 | SKF E3 | Sparta E3 | n.v.t. | 09.00 | Veenendaal |
13-11 | SKF F1 | Sparta F1 | n.v.t. | 09.00 | Veenendaal |
16-11 | MIA 1 | Sparta 1 | n.v.t. | 20.45 | Amersfoort |
16-11 | Sparta 2 | MIA 2 | Frank R. | 19.30 | Strijland |
20-11 | Sparta 1 | Nova 1 | Milan B. | 14.00 | Watergoor |
20-11 | Sparta 2 | Nova 2 | Tim van der W. | 12.50 | Watergoor |
20-11 | Mia 4 | Sparta 3 | n.v.t. | 14.00 | Amersfoort |
20-11 | Mia 5 | Sparta 4 | n.v.t. | 15.10 | Amersfoort |
20-11 | Mia 6 | Sparta 5 | n.v.t. | 16.20 | Amersfoort |
20-11 | Synergo 7 | Sparta 6/7 | n.v.t. | 14.30 | Utrecht |
20-11 | EKVA A1 | Sparta A1 | n.v.t. | 13.10 | Almere |
20-11 | Mia A2 | Sparta A2 | n.v.t. | 12.50 | Amersfoort |
20-11 | EKVA A2 | Sparta A3 | n.v.t. | 12.00 | Almere |
20-11 | Sparta B1 | Nova B1 | Wouter van de B. | 11.40 | Watergoor |
20-11 | EKVA B1 | Sparta B2 | n.v.t. | 11.00 | Almere |
20-11 | Sparta B3 | EKVA B2 | Linda van D. | 10.30 | Watergoor |
20-11 | Sparta C2 | EKVA C1 | Hanneke v. d. B. (zaalteam) | 09.30 | Watergoor |
20-11 | Reehorst C2 | Sparta C3 | n.v.t. | 12.15 | Ede |
20-11 | Wageningen D4 | Sparta D1 | n.v.t. | 14.45 | Wageningen |
20-11 | Wageningen D5 | Sparta D2 | n.v.t. | 13.30 | Wageningen |
20-11 | Wageningen D6 | Sparta D3 | n.v.t. | 12.15 | Wageningen |
20-11 | Reehorst D4 | Sparta D4 | n.v.t. | 11.15 | Ede |
20-11 | Wageningen E6 | Sparta E1 | n.v.t. | 11.00 | Wageningen |
20-11 | Wageningen E7 | Sparta E2 | n.v.t. | 11.00 | Wageningen |
20-11 | Wageningen E8 | Sparta E3 | n.v.t. | 10.00 | Amersfoort |
20-11 | Mia E5 | Sparta E4 | n.v.t. | 09.00 | Amersfoort |
20-11 | Wageningen F3 | Sparta F1 | n.v.t. | 10.00 | Wageningen |