Hierbij het definitieve oefenprogramma voor het aankomend veldseizoen.  Alle scheidsrechters zijn ook toegevoegd aan het schema, zorg dat je ook voor de oefenwedstrijden mooi op tijd aanwezig bent voor alle teams!

Mochten er na dit schema nog wijzigingen optreden dan communiceren wij dit direct aan het team.

*De wedstrijd van Sparta D5 is afgezegd, we zoeken naar een nieuwe wedstrijd.

Oefencoördinator
Oefenwedstrijden.spartakorfbal@gmail.com

Datum Thuis Uit Scheidsrechter Tijd Veld
04-04 Sparta D1 Dindoa D1 Tom D 09.00 Hoofdveld
04-04 Synergo D2 Sparta D2 N.V.T. 10.00 Utrecht
04-04 Sparta D3 Viking D1 Jesse van B. 09.00 Veld 2
04-04 Synergo D3 Sparta D4 N.V.T. 10.00 Utrecht
04-04 Sparta C2 Viking C1 Marnix M. 11.00 Veld 3
04-04 Sparta C3 Synergo C3 Karlijn  Van de B 10.00 Veld 3
04-04 Sparta C4 Viking C2 Thomas van D. 10.00 Veld 2
04-04 Sparta B1 Synergo B1 Frank R. 10.00 Hoofdveld
04-04 Synergo B2 Sparta B2 N.V.T. 11.00 Utrecht
04-04 DOS Kampen A1 Sparta A1 N.V.T. 11.00 Kampen
04-04 Sparta A2 Viking A1 Jochem van R. 11.00 Veld 2
04-04 Sparta 3 Viking 3 Rik V. 12.00 Hoofdveld
04-04 Sparta 5 Viking 4 Romee B. 12.00 Veld 2
           
07-04 Mia D1 Sparta D1 N.V.T. 19.00 Amersfoort
           
09-04 Wageningen 3 Sparta 1 N.V.T. 20.30 Wageningen
09-04 Wageningen 4 Sparta 2 N.V.T. 20.30 Wageningen
           
11-04 Sparta F1 DKOD F1 Fleur K. 09.00 Veld 2
11-04 Sparta E1 DKOD E1 Anouk O 11.00 Veld 2
11-04 Sparta E2 DKOD E2 Marieke d B 10.00 Veld 2
11-04 Sparta D1 DKOD D1 Thijs L 11.00 Hoofdveld
11-04 Sparta D2 DKOD D2 Marjet J. 10.00 Hoofdveld
11-04 Sparta D5*        
11-04 ODIK C1 Sparta C1 N.V.T. 11.00 Barneveld
11-04 Wolderwijd C1 Sparta C2 N.V.T. 10.00 Zeewolde
11-04 HKC (U) B1 Sparta B1 N.V.T. 10.30 Utrecht
11-04 Mia A1 Sparta A1 N.V.T. 12.30 Amersfoort
11-04 Sparta 1 N.V.T. Training 12.00 Hoofdveld
11-04 Sparta 2 N.V.T. Training 12.00 Hoofdveld
11-04 Sparta 4 Sparta (Z) 5 Pim van R. 13.30 Hoofdveld
           
14-04 Antilopen 1 Sparta 1 N.V.T. 20.45 Leusden
14-04 Antilopen 2 Sparta 2 N.V.T. 19.30 Leusden