Het oefenprogramma voor het zaalseizoen staat (bijna) klaar. Het programma is definitief, op uitzondering van een aantal tijden die nog ontbreken en voor een drietal teams wordt nog een tweede oefenwedstrijd gezocht. Mochten er wijzigingen optreden dan zullen deze direct met de coaches van de betreffende teams worden gecommuniceerd.

Vragen, opmerkingen of afmeldingen, stuur een mail naar: oefenwedstrijden@spartakorfbal.nl

 

Datum Thuis Uit Scheidsrechter Tijd Veld
 
13-11 KV Wolderwijd Sparta 3 Driekamp Zeewolde
13-11 Tweemaal Zes 3 Sparta 4 n.v.t. 16.00 Maartensdijk
13-11 Wit-Blauw Sparta 5 n.v.t. 15.00 Kampen
13-11 Sparta 6/7 Mia 9   19.45 Watergoor
13-11 DVO A3 Sparta A1 n.v.t. 19.45 Bennekom
13-11 DVO A4 Sparta A2 n.v.t. 18.45 Bennekom
13-11 Sparta A3 Wageningen A5   18.30 Watergoor
13-11 Sparta B1        
13-11 Sparta B2 DVO B3   17.15 Watergoor
13-11 SKF B6 Sparta B3 n.v.t. 15.20 Veenendaal
13-11 Sparta C1 SKF C3   13.00 Watergoor
13-11 Huizen C1 Sparta C2 n.v.t. 10.45 Huizen
13-11 Sparta C3 DVO C5   12.00 Watergoor
13-11 Sparta C4 SKF C5   11.00 Watergoor
13-11 DKOD D1 Sparta D1 n.v.t. 12.25 Renkum
13-11 Sparta D2 Mia D3   10.00 Watergoor
13-11 Sparta D3 Mia D4   09.00 Watergoor
13-11 SKF D5 Sparta D4 n.v.t. 14.15 Veenendaal
13-11 SKF E1 Sparta E1 n.v.t. 09.00 Veenendaal
13-11 SKF E2 Sparta E2 n.v.t. 09.00 Veenendaal
13-11 SKF E3 Sparta E3 n.v.t. 09.00 Veenendaal
13-11 SKF F1 Sparta F1 n.v.t. 09.00 Veenendaal
           
16-11 MIA 1 Sparta 1 n.v.t.   Amersfoort
16-11 Sparta 2 MIA 2     Strijland
 
20-11 Sparta 1 Nova 1 Milan B. 14.00 Watergoor
20-11 Sparta 2 Nova 2 Tim van der W. 12.50 Watergoor
20-11 Mia 4 Sparta 3 n.v.t. 14.00 Amersfoort
20-11 Mia 5 Sparta 4 n.v.t. 15.10 Amersfoort
20-11 Mia 6 Sparta 5 n.v.t. 16.20 Amersfoort
20-11 Synergo 7 Sparta 6/7 n.v.t. 14.30 Utrecht
20-11 EKVA A1 Sparta A1 n.v.t.   Almere
20-11 Mia A2 Sparta A2 n.v.t. 12.50 Amersfoort
20-11 EKVA A2 Sparta A3 n.v.t.   Almere
20-11 Sparta B1 Nova B1   11.40 Watergoor
20-11 EKVA B1 Sparta B2 n.v.t.   Almere
20-11 Sparta B3 EKVA B2   10.30 Watergoor
20-11 Sparta C1        
20-11 Sparta C2 EKVA C1   09.30 Watergoor
20-11 Reehorst C2 Sparta C3 n.v.t. 12.15 Ede
20-11 Sparta C4        
20-11 Wageningen D4 Sparta D1 n.v.t. 14.45 Wageningen
20-11 Wageningen D5 Sparta D2 n.v.t. 13.30 Wageningen
20-11 Wageningen D6 Sparta D3 n.v.t. 12.15 Wageningen
20-11 Reehorst D4 Sparta D4 n.v.t. 11.15 Ede
20-11 Wageningen E6 Sparta E1 n.v.t. 11.00 Wageningen
20-11 Wageningen E7 Sparta E2 n.v.t. 11.00 Wageningen
20-11 Wageningen E8 Sparta E3 n.v.t. 10.00 Amersfoort
20-11 Mia E5 Sparta E4 n.v.t. 09.00 Amersfoort
20-11 Wageningen F3 Sparta F1 n.v.t. 10.00 Wageningen